Do dwóch razy sztuka i do wyjazdu nie doszło - kolejny niesprawny autobus przewożący dzieci.
W dniu 27.05.2025r. we Wrocławiu na ul. Gałczyńskiego, Inspektorzy Transportu Drogowego z Wrocławia dokonali kontroli autobusu wiozącego przedszkolaki na wycieczkę do Krasiejowa.
W trakcie kontroli ujawniono szereg usterek technicznych, między innymi wycieki płynów eksploatacyjnych oraz usterki oświetlenia pojazdu. W wyniku kontroli zatrzymano dowód rejestracyjny pojazdu a kierującego ukarano mandatem karnym. Na miejsce kontroli przewoźnik podstawił kolejny autobus. Niestety z uwagi na usterki oświetlenia oraz prawdopodobne zwarcie w instalacji elektrycznej także ten pojazd nie został dopuszczony do wykonywania przewozu drogowego osób. Przewoźnik nie podstawił już kolejnego autobusu. Niestety wycieczka do Krasiejowa została przełożona na inny termin.
Do dwóch razy sztuka i do wyjazdu nie doszło - kolejny niesprawny autobus przewożący dzieci